HOBBY

Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej Cię kocha niż samego siebie!

Kilka lat temu, wspólnie z Winylem (labrador, obecnie liczy sobie 8 lat) zapoczątkowaliśmy naszą kolekcję zbierania płyt winylowych na okładkach, których są psiaki. Na początku przeglądnąłem swoją kolekcję płyt, którą zbieram od 40 lat i wśród nich znalazłem kilkanaście z psiakami. Kolejny etap to poszukiwania w internecie i ogromna ciekawość jak dużo może być takich okładek? A następnie poprzez sklepy muzyczne, giełdy, Allegro, Ebay i znajomych handlujących płytami zaczęliśmy je kupować. Mamy za sobą jedną wystawę, prezentującą część naszych zbiorów, która miała miejsce w dniach 18-19.11.2017 w Sky Towerze we Wrocławiu.
Obecnie nasza kolekcja liczy 753 egz. (LP, EP, single), a w poczekalni czeka 826 egz. Przy okazji dziękuję, wielu swoim muzyczno-płytowym kolegom, którzy pamiętając o naszym hobby poszukują płyt dla nas.
Poniżej zapoczątkowałem prezentuje naszej kolekcje podzieloną na 6 grup. Będę ją na bieżąco uzupełniać po przygotowaniu odpowiednio okładek a następnie aktualizował o nowe egz.

RÓŻNE GATUNKI MUZYCZNE

DZIECI

POWAŻNA

SINGLE

SKŁADANKI

MYŚLIWSKA